nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Різдвяне привітання п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність»

Браття і сестри!

Протягом непростого року ми, українці, допомагали один одному в складних обставинах. Підтримували, захищали, підбадьорювали. Ми так робимо завжди. Це і є солідарність. Українська та європейська.

Різдво – свято надії, оповите родинним теплом, злагодою та любов’ю до ближнього. У Віфлеємі Господь прийшов у цей світ і почав свій земний шлях заради нашого спасіння. Вірю, разом ми переможемо будь-яке зло. Віра й любов – велика сила. Любов до Бога. Любов один до одного, любов до землі і рідної країни, до батьків і дітей, до своєї справи.

Давайте особливо згадаємо про солдат, що боронять нашу землю. Про медиків, які рятують наших близьких. Про капеланів, волонтерів, благодійників… Про всіх достойних громадян, які відчувають відповідальність за людей і країну.

Ми належимо до різних конфесій, але вся наша культура й історія уже більше тисячі років визначаються спільною великою християнською традицією. Лише уявіть собі, що цей Видубицький монастир в Повісті минулих літ вперше згадується під одна тисяча сімдесятим роком.

А рівно два роки тому передріздвяного дня Православна Церква України отримала Томос про автокефалію. Дякуємо Його Всесвятості Варфоломію за цей історичний вчинок. Радіємо, що Церкви-Сестри одна за одною визнають незалежність нашої помісної Церкви.

Теплого Різдва вам, веселих свят, життя – щасливого й довгого! І здорового. Бережіть себе і ближніх своїх.

Святвечір збира на Різдво Україну.

Зірка у небі яскрава зійшла.

Колядка лунає по рідній країні.

Хай Бог буде з вами завжди і сповна.

Хай Ангел вкриває крилом кожного з вас.

А в кожному домі оселяться щастя та спокій.

Та вистачить сили творити добро,

Здолати недолю та втримати волю!


Нехай же новонароджений Христос подасть щастя в кожен дім, а Україні – мир.

Радуйся земле, Христос народився!

Славімо Його!
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author