nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Чорновол: Вибори ''Слуг'' фінансувалися за рахунок будівництва сховищ для зберігання боєприпасів?

Далі Микитась розповідає, що фінансування виборчої кампанії "слуг" йшло з будівництва Подільського мосту.

Ой, а чи лише з мосту?

Адже чомусь в розпал скандалу з Татаровим/Микитасем ніхто не звернув увагу, що саме структури "Укрбуду" будували сховища для зберігання боєприпасів. В кінці осені 2018-го на анонсування будівництва 35 сховищ пішло 1 млрд.грн з конфіскованих коштів Януковича. "Укрбуд" повинен був здати сховища до кінця 2019 року. Спочатку він відставав від графіку. Наш парламентський комітет оборони взяв над цим будівництвом шефство і структури "Укрбуду" на кінець весни 2019 року почали наздоганяти графік. На травень вже було вилито 10 залізобетонних коробочок.

Однак, після перемоги Зеленського будівництво раптово припинилося.

Генштаб тоді очолив призначений Зеленським Хомчак, і в мене склалося враження, що він особисто саботував будівництво. Я не могла зрозуміти, що відбувається, адже справа була не у фінансуванні. Роботи до кінця року вже були профінансовані.

Ці об'єкти були важливі для безпеки та обороноздатності, це було болюче питання для суспільства, а нова влада раптом зупинила будівництво... Як так?

А тепер я розумію – вибори "слуг". Гроші з авансу на будівництво складів, очевидно, пішли на вибори.

Очевидно, тут була і політична складова. Вкрасти гроші з такого стратегічного будівництва – це політика. Прокремлівська політика, яку реалізовував зі сторони "Укрбуду" Татаров, який був не лише юристом Укрбуду, а і адвокатом Портнова, а зі сторони команди ЗЕ – Холодов, кум Медведчука.

Детальніше в публікаціїі:

Генштаб "завалив" будівництво сховищ зберігання боєприпасів
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author