nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Порошенко: ми дуже цінуємо підтримку Литви у прагненні України стати членом ЄС та НАТО

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко взяв участь у 5-му благодійному телемості між Україною та Литвою «Разом до перемоги». Він привітав учасників телемосту і подякував литовським партнерам за тверду позицію та підтримку України у боротьбі проти російської агресії.

«Щиро вітаю п’ятий міжнародний благодійний телеміст між Україною і Литвою. Він присвячений боротьбі з російською агресією. «Разом до перемоги» – саме такою є назва заходу, яка чудово відтворює всю суть україно-литовських відносин», – зазначив Петро Порошенко.

«Литва допомагає Україні захищати територіальну цілісність і відстоювати європейський вектор розвитку. І ми дуже цінуємо ту підтримку, яку Вільнюс надає Києву в нашому прагненні стати повноправним членом Європейського Союзу та НАТО. Ми дякуємо литовському народу за щиру дружбу, за міцну підтримку», – сказав п’ятий Президент.

5-й благодійний телеміст «Разом до перемоги» відбувся за підтримки Національного Телебачення Литви. Головна мета цього заходу – допомогти Україні в боротьбі з московською агресією та її наслідками. Цьогоріч вперше до Марафону долучилася Білорусь.

Під час телемосту відбулися прямі включення з прифронтової зони, виступи виконавців з обох країн. Традиційно під час заходу проходить збір коштів для підтримки військових та українців, які постраждали під час російсько-української війни. Торік вдалося зібрати понад 121 тисячу євро. Співорганізатором заходу є харків’янин, волонтер, депутат з фракції «Європейська Солідарність» у Харківській міській раді Олег Абрамичев.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author