nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Петро і Марина Порошенки побували на показі фільму про Кіборгів «Трохи нижче неба»

«Був радий бачити на екрані наших Кіборгів, воїнів 93-ої бригади, Євгена Межевікіна, якому я вручав Зірку Героя. Воїнів 79-ки, 80, 93, 74 і інших бригад, які назавжди закарбувалися у моєму серці. І дуже важливо, щоб подібні подвиги закарбувалися у серці кожного українця», – наголошує Порошенко.

Цей фільм варто подивитися і тим, хто хоче «побачити мир в очах Путіна» або росіян, це дуже гарне щеплення проти того, щоб не вірити російській пропаганді – вважає Петро Порошенко.

«І це дуже правильне рішення, яке почув від Михайла Ухманя, що це лише початок. А далі будуть ще фільми про Савур-Могилу, про 32-й блокпост, Авдіївську промку, про Іловайськ, Широкино, Маріуполь. Це буде епопея правди. Єдине прикро, щоб продемонструвати цей фільм, потрібні були зусилля волонтерів, які знайшли єдиний зал Будинку кіно, який готовий був його показати», – зазначив він.

«Важливо знову і знову почути не тільки від героїв фільму, але і від самих воїнів, навіщо українці билися за кожний клаптик української землі. А тим, в кого ще виникають ці запитання, треба ставати більше українцями», – пише Порошенко.

«Від усієї душі усім, хто живе з Україною у серці, раджу подивитися фільм про наших героїв «Трохи нижче неба», – закликає лідер опозиції.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author