nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

При Порошенку Україна вже б мала якісну вакцину від коронавірусу – Артур Герасимов

Вакцинація від коронавірусу стала питанням геополітики, і дипломатичний досвід Петра Порошенка дозволив би забезпечити більшу кількість вакцин для українців, ніж це робить влада Зеленського. Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі ток-шок «Свобода слова з Савіком Шустером».

«Давайте будемо відвертими, і це нам доводить досвід Ізраілю: вакцинація стала питанням світової геополітики, і через це не тільки від міністра залежить. Знаючи дипломатичний хист Петра Порошенка, він би не проґавив шанс швидко отримати вакцину для українців», – сказав він.

«Що стосується цієї влади. Нещодавно журналісти оприлюднили інформацію про те, що ще в травні 2020 року ми мали змогу за досить невеликі гроші долучитися до фонду розробки вакцини і дійсно стати однією з перших країн, яка б ці вакцини отримала. Причому гроші були, бо парламент на початку року виділив мільярди гривень в антиковідний фонд. Але, на жаль, вони були бездарно розтринькані на так зване «велике крадівництво»», – додав він.

Співголова «Європейської Солідарності» нагадав, що опозиція системно бореться за захист людей від пандемії і пропонує ефективні ініціативи.

«У нас важелів набагато менше ніж у влади, але ми намагаємось робити все для захисту людей. І я зобов’язаний згадати про п‘ятикроковий план подолання пандемії Петра Порошенка. І про те, що закон, який приймався сьогодні відносно вакцинації в парламенті, – до нього дуже серйозно долучилися депутати нашої фракції», – наголосив Герасимов.

Крім цього, він звернув увагу на те, що більшість країн світу незалежно від фінансових ресурсів вже розпочали вакцинацію, а Україна пасе задніх.

«Нам постійно говорять, що зараз вакцинуються багаті країни, а Україна небагата, тому вона чекає черги. Але сьогодні почалася вакцинація у Бангладеш. І в мене питання до міністра, коли Україна дожене і обжене Бангладеш?», – звернувся Герасимов до міністра охорони здоров’я Максима Степанова.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author