nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Артур Герасимов розкритикував закон Зеленського про референдум

Закон про народовладдя спрямований на посилення влади Зеленського, а не звичайних українців. Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі ток-шоу «Свобода слова з Савіком Шустером».

«Окрім влади за цей закон не голосувала опозиція. Чи є цей закон добрим? Ні. Чи є цей закон про народовладдя? Ні. Цей закон про підвищення влади президента. Тому що президенту легко проводити референдум. А народу – я дуже сумніваюся», – сказав він.

«І це типова ситуація для Зеленського. Тому що говорять одне, а роблять інше. Наприклад – закон про імпічмент. Той, хто його прочитав, скажуть, що це закон про відсутність імпічменту. Закон про недоторканність. Хто його читав, знає, що це закон, який зберігає монобільшості недоторканність. Ми це всі бачимо», – додав Герасимов.

Народний депутат нагадав, що так зване опитування від Зеленського у жовтні 2020 року показало абсурдність подібних ініціатив влади.

«Опозиція не боїться народу і думки людей. Але ми не довіряємо цій владі, тому що ми чітко розуміємо, що цей закон в такому вигляді, як вони зробили, вони приймають для маніпуляції, а не для реальних рішень. І доказом цього є так зване опитування 25 жовтня, яке вони зробили виключно з метою маніпуляції», – сказав співголова фракції.

«Рейтинги пішли вниз – ось чому через 2 роки піднімають референдум, піднімають інші питання. Чому ви не піднімали у вересні 2019? Тому що рейтинги були високі», – резюмував Герасимов.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author