nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Найближчим часом": у РНБО анонсували нові санкції проти народних депутатів

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Рада національної безпеки і оборони України буде продовжувати роботу по введенню санкцій, це торкнеться і народних депутатів України.

Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", пише ТСН.

Данілов зазначив, що нові санкції будуть стосуватися як окремих фізичних, так і юридичних осіб, пов'язаних з певними людьми.

"Впевнений, що найближчим часом санкції триватимуть проти певної категорії фізичних і юридичних осіб. Більше того, можу сказати, що там буде ряд депутатів, які сьогодні засідають у Верховній Раді. У нас більш ніж достатньо аргументів для того, щоб їх ввести. І якщо хтось думає, що це була одноразова акція, то він глибоко помиляється", - пояснив він.

Також Данілов відповів на запитання, чому в матеріалах, які стосуються запровадження санкцій щодо трьох проросійських телеканалів ніде не фігурує прізвище одного з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, пише "Громадське".

"Почекайте, всьому свій час. Ми дуже ретельно відпрацьовуємо всі документи для того, щоб бути бездоганними в цьому питанні", - сказав він.

Говорячи про введення санкцій проти трьох телеканалів, Данілов заявив, що кримінальне провадження, матеріали якого стали аргументами для введення санкцій, розслідує Служба безпеки України.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author