nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Руками уряду Шмигаля країна-агресор нищить енергетику України - Гройсман

У випадку з нинішньою кризою на українському ринку електроенергетики ми маємо справу з некомпетентністю та непрофесійністю виконавчої влади, якою успішно користується Росія.

Про це голова Верховної Ради в 2014-2016 роках та голова Кабінету Міністрів в 2016-2019 роках, а нині очільник політичної партії "Стратегія Гройсмана" Володимир Гройсман заявив в етері щотижневої програми "Студія Захід" з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

"Це диверсія проти України. У гібридній війні є у тому числі й енергетична складова. Тобто їм потрібно повністю, і це їхнє завдання, завалити енергетичну систему України. Для цього їм потрібні різні кроки, зокрема найбільш нищівний - це російський імпорт електричної енергії. Уявіть собі: сьогодні в енергетичній системі України є 100%-ві потужності для того щоб виробити електричну енергію в Україні і ще її експортувати. Натомість потужності української енергетики зупиняються і щомісяця на сотні мільйонів гривень транспортується електрична енергія з Росії. Це російська економіка, російські зарплати, російські податки і все інше", - сказав Гройсман.

"Наша енергетика вже знаходиться в стані стагнації. Вони почали її руйнувати з вересня 2019 року", - наголосив експрем'єр.

Володимир Гройсман зазначив, що у серпні 2019 року він передав Кабінет Міністрів України наступному прем'єрміністру зі збалансованою енергетичною системою.

"Що, хтось пам'ятає, що у нас були якісь відключення? Або у нас були проблеми із запасами вугілля чи ядерного палива? Або у нас були проблеми з ростом ціни електроенергії для населення? Три з половиною роки я був прем'єрміністром і цього не відбувалось. Все було абсолютно спокійно і збалансовано. Потім вони втрутились в цю ситуацію, почали проводити зміни в законодавстві, дозволили імпорт електричної енергії. Це означає тільки єдине - Росія хоч безкоштовно її буде давати, тільки для того щоб зупинились українські атомні станції, гідроакумулюючі станції, тепловики теж щоб зупинились, щоб шахтарі зупинились", - додав Гройсман.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author