nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Зеленський не реалізував понад 30% річного плану "Україна-НАТО" - Безсмертний

Дипломат, політик Роман Безсмертний заявив, що президент України Володимир Зеленський не реалізував понад 30% останнього річного плану "Україна-НАТО".

Про це він заявив в етері програми "Великий ефір Василя Зими" на Еспресо.TV.

"Якщо взяти та проаналізувати з моменту обрання президентом пана Зеленського, як виконувався цей план (Україна-НАТО – ред.), то якби там не рахували, там з натяжками більше 30% останнього річного плану не реалізовано", - наголосив Безсмертний.

За його словами, за часів президентства Віктора Ющенка програма і план Україна-НАТО реалізовувався, а за часі експрезидента Віктора Янукович було провалено.

"За часів президента Петра Порошенка програма ця реалізовувалась, Зеленський – провалив. Треба розуміти, що в НАТО це прекрасно бачать, розуміють. Додайте до цього емоційні речі, які пов’язані з проявами інформаційних певних негараздів, які були озвучені, особливо нефахові відповіді в інтерв’ю останньому. Оці всі запитання президенту Америки про членство України в НАТО і т.д. Все це створює з боку керівництва НАТО, з боку очільників країн-членів НАТО дуже неприємний присмак емоційний", - зазначив дипломат.
Tags: НАТО, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author