nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Те, що в Офісі Зеленського називають «перемир’ям», насправді є безкарним убивством наших воїнів

Володимир Зеленський має негайно перервати свою відпустку, повернутися в Київ та нарешті дати наказ Збройним Силам України захищати нашу державу – про це пише у Facebook народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

«В той час, як Зеленський де-факто знаходиться на відпочинку в Арабських Еміратах (одній з небагатьох держав, що не закрилися на карантин) на День закоханих, до ОАЕ прибув літак Тараса Козака, що знаходиться під санкціями. Останніми днями відбувається серйозне загострення на фронті. Загибель українських захисників від снайперів. Сьогодні – троє загиблих військовослужбовців ЗСУ від підриву», – зазначає Фріз.

«Зеленський своїм намаганням зазирнути «в очі Путіну і щось там побачити» не виконує прямі обов’язки Верховного Головнокомандувача із захисту нашої держави», – наголошує Ірина Фріз.

Вона констатує: жодного дня не проходить без обстрілів із забороненого калібру мінометів та стрілецької зброї.

«Ми маємо жорстко реагувати, а не «мямлити» на будь-які дії російсько-окупаційних військ. Інтенсивне мінування ворогом наших позицій в останній тижні мало зустріти адекватну реакцію, адже протипіхотні міни заборонені міжнародною Конвенцією та суперечать терміну «перемир’я», про яке толдичить Зеленський», – зауважує Фріз.

«Встановлення ПОМ-2 супроводжується характерним гучним звуком підриву піротехнічного заряду, і наші військовослужбовці не могли не інформувати командування про такі факти. Втім, факт загибелі сьогодні трьох військовослужбовців свідчить про те, що Міністерство оборони та Генштаб проігнорували ризики дистанційного мінування противником. Хіба що Зеленський вважає це нормальним та безпечним явищем і не звертає уваги на інформацію – тоді відповідальність за загибель мають нести всі: Зеленський, Генштаб, Міністерство оборони», – наголошує депутатка.

«Те, що в Офісі президента називають «перемир’ям», насправді є безкарним вбивством наших героїв, яким заборонено давати відсіч та подавляти вогневі засоби противника. Тим часом Росія проводить екзаменаційні вправи для своїх снайперів та курсантів артилерійських вишів по нашим позиціям», – констатує Ірина Фріз.

«Глибоко переконана, що кожен постріл із «того боку» має супроводжуватися зтертям з лиця землі ворожих позицій разом з «відпускниками», «екзаменаційниками» та біатлоністами РФ. Лише така реакція є патріотичною та адекватною. В іншому випадку слід піти з посади», – вважає Ірина Фріз.

«Хочу побачити, як Зеленський на першій лінії, нехай в двох касках, вийде у повний зріст у бік ворожих позицій, щоб перевірити дію «перемир’я». Але хочу також поінформувати його та його прес-службу, що так званий підборідник в касці на передовій не одягається, адже при потраплянні осколка в каску це може вибити щелепу, про що добре знають наші військовослужбовці», – зауважила вона.

«Бронік та «чепчик» не надають рішучості. Рішучість – це дії та справи», – резюмує Ірина Фріз.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author