nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Шарій лопнув. Чому СБУ оголосило йому державну зраду?

МАРИНА ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА:

Коли два тижні тому РНБО оголосило санкції проти трьох медіа-борделів Віктора Медведчука — постало питання, а коли держава візьметься ще за один потужний рупор кремлівської пропаганди в Україні. Більш сучасний, більш продуктивний і дещо розумніший, аніж численні гумові “зіни” в гламурних студіях ОПЗЖ-ТБ.

Бо ж для сотень тисяч громадян України Толік Шарій став світилом, прометеєм і рольовою моделлю успішного життя. Саме до чолов‘яги у светрах Луї Віттон із віллою в Іспанії тягнулись численні мамкини конспірологи і молоденька лайт вата із новенькими смартфонами.

Десь із місяць тому дуже крутий київський піарник поїхав за контрактом працювати до дуже популярної компанії з центральним офісом в Одесі. “Ти не уявляєш, яке було моє здивування, коли я побачив, що мої нові 25-річні копірайтери запоєм дивляться...блог Шарія”, — ділився враженнями чоловік. Тому перше розпорядження нового керівника було — читати стрічку кількох українських видань і переказувати вголос новини про війну на Донбасі...

Справа про держзраду Шарія прямо напрошувалась після блокування пулу діаночок і піховшеків. Бо ж саме завдяки прокрутці фейсу Шарія зранку до ночі — ця особа сколотила свою партію. Яку ОПЗЖ цілком офіційно обрало у серпні 2020 року як свого основного союзника на місцевих виборах. Саме Шарій за задумкою Кремля мав гуртувати навколо себе молодь Запоріжжя, Одещини, Донбасу і Дніпра. Бо ж нудні фейси Бойка і Медведчука там уже не сильно вставляють — а українофоби Толя і його дружина Оля мали міцно обійняти нішу тих, за ким підуть мільйони. Власне, тому Шарій так страждав, що без трьох каналів він лопне, як кулька клоуна Пеннівайза. А люди дивитимуться не на фейс Шарія, а, вибачте. здорові проукраїнські ефіри на “этом вонючем Эспрессо” (пряма цитата Шарія — ред). Без інформаційної розкрутки Толя — це використаний виріб номер два. І він це точно знає сам. Без сучасного антиукраїнського героя — купа послідовників Шарія типу Макса Назарова — ніхто і звати їх ніяк. І це тішить.

Я освіжу пам’ять, які фейки вкидав у наше інформаційне поле Толя Шарій зі своїм блогом. Який я сподіваюся — після справи СБУ про держзраду теж буде закритий Youtube. Зважте — що мільйони людей довіряли цій брехні, поширювали її у своїх колективах, родинах і серед друзів. І саме тому маленькі ракові пухлини партії Шарія отримали зараз змогу сформувати фракції, нехай і незначні, у низці регіонів.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author