nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Завершилося засідання Ради національної безпеки і оборони під головуванням Президента

Рішенням РНБО також були застосовані санкції до восьми фізичних та 19 юридичних осіб, серед яких є компанії – власники п'яти літаків. Санкції також застосовані до компаній, що обслуговують ці літаки.

Олексій Данілов додав, що санкції застосовані до компаній, зареєстрованих у низці країн, зокрема в РФ та Молдові.

Також, за його словами, санкції запроваджено щодо п’яти громадян Росії та трьох громадян України, серед яких – Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко.

«Служба безпеки України сьогодні розслідує кримінальне провадження за частиною 5 статті 258 Кримінального кодексу України – це фінансування тероризму. Відповідно до цієї статті, до пані Марченко, до всіх відповідних перелічених осіб, так само пана Медведчука, застосовані санкції», – пояснив секретар РНБО.

Нагадуємо, що ще 2 вересня 2015 року РНБО ухвалила рішення, яким було накладено санкції на окремих російських авіаперевізників. З 25 жовтня 2015 року уряд повністю припинив пряме авіаційне сполучення між Україною та Російською Федерацією, а з 00:00 годин 26 листопада 2015 року запроваджено заборону прольоту українського повітряного простору для всіх без винятку російських авіакомпаній.

Літаки, на які накладені санкції, здійснювали польоти всупереч нормативно-правовим актам України. Рішенням РНБО цю ситуацію виправлено.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author