nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Марія Іонова: за логікою Офісу Зеленського врятувати провальну вакцинацію може тільки шоу

Вакцинний кейс, який Офіс Зеленського розглядав як переможний, набирає все більшого негативу. Про це на сторінці у Facebook пише народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова.

«З Індії нарешті летить вакцина COVISHIELD – місцевий варіант вакцини AstraZeneca, яку Індія безкоштовно поставляє своїм сусідам за програмою допомоги бідним і нерозвиненим країнам. У зв’язку з цим, виникає ряд запитань.
Чи зареєстрований COVISHIELD в Україні?
Чому Кабмін не розголошує ціну, за якою придбав вакцину?
Чи відповідає дійсності інформація, що медики вже зараз масово відмовляються від щеплення COVISHIELD-ом?
Чи коректно взагалі обіцяти українцям вакцину AstraZeneca, а потім міняти її на індійський аналог?», – перераховує депутатка.

«Вакцинний кейс, який Офіс Президента розглядав як переможний, набирає все більшого негативу. Дивує, що Зеленський не розуміє токсичності фігури Степанова і того, з яким завзяттям він тягне рейтинг «Слуг народу» на дно. За логікою, якою керуються в ОП, виправити прикру ситуацію зможе тільки шоу. Зеленський і компанія мають уколотися «вакциною для бідних» в прямому ефірі. Або ж у прямому ефірі відправити Максима Степанова у відставку. Варіанти всього два. Обирайте, – резюмує Марія Іонова.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author