nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Олексій Гончаренко: Дебати в ООН показали підтримку України демократичним світом

Перемога української дипломатії над Росією в ООН говорить про підтримку України демократичним світом. Про це на Facebook пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко.

«В Генасамблеї ООН пройшли дебати з приводу ситуації на окупованих територіях. Представник України Сергій Кислиця в черговий раз нагадав всьому світу, що Росія – загарбник, що Крим і Донбас – українська земля, що там немає ніякого миру, і що санкції проти Росії повинні залишатися до повної деокупацію всіх територій України», – зауважив Олексій Гончаренко.

«Голова російської делегації навіть не з’явився на дебати, відіславши виступати свого заступника, який знову почав розповідати казки про «громадянську війну на Донбасі» та «російський Крим»,- акцентував народний депутат.

Політик зауважив, що Україну підтримали представники США, ЄС, Канади, країн Балтії та інші. А на підтримку Росії виступили тільки Венесуела і Сирія.

«Дебати показали, що Україну підтримує демократичний світ, що питання Криму та Донбасу все ще актуальні. І наші проактивні дії дали свій результат – нові санкції проти Росії через Навального і проти режиму Лукашенка тому підтвердження. Тримаймо стрій»,- резюмував Олексій Гончаренко.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author