nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

СОЛОМІЯ БОБРОВСЬКА: Голосно сміється словацький премєр, коли далеко російські танки

За російську вакцину Словаччина віддасть частину України. Отакий "смішний" жарт прозвучав сьогодні від словацького прем'єра.

А тим часом в нас три регіони окуповано, понад 13 тисяч наших воїнів загинуло, а понад півторамільйона людей втратили домівки і стали внутрішньопереміщеними особами, і нам щось не смішно.

Насправді, найбільш прикро те, що Словаччина – послідовно підтримує територіальну цілісність України. І саме Словаччина допомогла нам на нашому шляху до енергонезалежності у 2014 році. Крім того, словаки – наші великі друзі на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Безсоромні висловлювання недалекоглядних політиків несуть іноді більше загрози, ніж російські танки на кордоні.

А словацького прем'єра можна хіба запитати, які ще землі інших країн, що йому не належать, на що він хотів би поміняти? Можливо, угорське Західне Подунав'я на знижку на російський газ? Чи польське Помор'я на російські кредити? Або незалежність Словаччини в обмін на російську вакцину – може і цей варіант йому здасться гарним жартом.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author