nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Із членством України в ЄС і НАТО завершиться історичне об’єднання Європи - Арсеній Яценюк

З членством України в ЄС і НАТО і з нашою підтримкою Білорусі, Молдови, Грузії неминуче завершиться історичне об’єднання Європи, - наголосив прем'єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у річницю Фултонської промови Черчилля.

Він нагадав, що нині 75 років, як Вінстон Черчилль виголосив історичну промову у Фултоні: «Саме тоді він перший сказав, що Москва відгородила «залізною завісою» підневільні народи Східної Європи».

Як і 75 років тому, так і зараз Росія залишається центром міжнародної агресії, підкреслив лідер НФ: «Як тоді, так і сьогодні Москва намагається упокорити сусідів і розділити Захід».

Водночас, зазначив він, зміни є: «Всі столиці, які назвав Черчилль, - від Варшави до Софії - стали вільними».

У своїй промові Черчилль не згадав Київ: «Але про Київ усім нагадали ми, Український народ. Ми стали одним з найважливіших факторів безпеки і майбутнього Європи».

«З нашим членством в ЄС і НАТО, а також з нашою підтримкою Білорусі, Молдови, Грузії неминуче завершиться історичне об’єднання Європи. Тоді «залізна завіса» вже ніколи не постане поміж вільними народами Європи. Цей день настане», - наголосив Арсеній Яценюк.
Tags: Грузiя, НАТО, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author