nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Офіс президента просив британську розвідку завадити виходу фільму Bellingcat про зрив спецоперації

Представники Офісу президента України зверталися до британської розвідки МІ-6 із проханням завадити виходу фільму Bellingcat про зрив спецоперації із затримання членів ПВК "Вагнера".

Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

За інформацією джерел, Офіс президента намагався завадити виходу фільму журналістів-розслідувачів Bellingcat про зірвану спецоперацію із затримання "вагнерівців".

Видання стверджує, що під час зустрічі в Головному управлінні розвідки України, керівник військової розвідки Кирило Буданов і заступник голови Офісу президента Роман Машовець намагалися переконати заступник глави британської розвідки Лі Лоуренса, який відвідував Київ наприкінці лютого, аби він вплинув на Bellingcat і не допустив виходу фільму.

Аналогічне прохання піднімалося і в присутності посла Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс. Проте, британська сторона відповіла, що нічого вдіяти не може і не тиснутиме на представників медіа.

Перша частина фільму Bellingcat має вийти у березні. Керівник проєкту Христо Грозєв заявив, що розслідувачі виявили докази того, що спецоперацію із затримання "вагнерівців" організовувала Служби безпеки України.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author