nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Путін зацікавлений в руйнуванні нормандського формату – Ірина Геращенко

Заяви президента Зеленського про готовність зустрічатися з президентом Росії Путіним поза нормандським форматом переговорів лише підігрують Кремлю у його намаганнях зруйнувати міжнародну єдність у підтримці України та звільняють Путіна від будь-яких зобов’язань. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в ефірі телеканалу Прямий.

Вона розповіла, що під час Київського безпекового форму обговорювали в тому числі і зави президента Зеленського про його готовність у разі відсутності зустрічі у нормандському форматі зустрітися окремо з кожним учасником цього формату.

«Всі учасники цього форуму, хто б в яких політичних таборах не знаходився, застерігають Зеленського від того, що прямий діалог з Путіним, якраз його вихід з нормандського формату – це те, чого прагне Кремль», – підкреслила представниця «Європейської Солідарності».

«Кремль хоче дискредитувати і мінську платформу, мінський майданчик, і нормандський формат. Тому що у нормандському форматі Україна стоїть поруч з нашими європейськими партнерами – це Німеччина, Франція, які декларують спільну позицію Європейського Союзу у співпраці, діалозі, у постійній консультації зі США», – заявила Ірина Геращенко.

Вона додала: «Що таке просто зустріч з Путіним? Очевидно, що Путін так буде проводити свою політику. Очевидно, що він знову буде розповідати, що «нас там нет» на Донбасі».

«І власне дуже важливо зрозуміти українській владі, яка дуже часто поводиться сьогодні надзвичайно непрофесійно в зовнішній політиці, що Путіна треба не відривати від його зобов’язань, а навпаки прив’язувати до зобов’язань в контексті невиконання мінських угод. І робити все, щоб він ніс повну відповідальність за зрив міжнародних перемовин, за зрив своїх зобов’язань, які Російська Федерація просто не виконує», – підкреслила представниця «Європейської Солідарності».
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author