nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Геращенко: США вважають боротьбу з корупцією ключовим викликом для України після російської агресії

Вже тиждень, як США наклали санкції на Коломойського, проте ми досі не почули реакції на це президента Зеленського.

Про це співголова фракції «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко наголосила під час включення на телеканалі «Прямий» з Київського безпекового форуму.

«Попри важливі моменти нашого стратегічного партнерства – допомогу США в питаннях безпеки і оборони, захисту територіальної цілісності – сьогодні діалог між президентами країн на паузі. Досі не відбулося першого телефонного контакту. Чому?», – зазначила Ірина Геращенко.

«Під час сьогоднішньої дискусії на Форумі було звернення Тимчасово Повіреної США в Україні пані Крістіни Квін, яка заявила, що США підтримують дії нової адміністрації Зеленського. Але вона при цьому нагадала, що США вважають боротьбу з корупцією ключовим для України викликом після російської агресії. І так само нагадала, що США наклали санкції і згадала Коломойського. Очевидно, що це так само сигнал до української влади», – зауважила народна депутатка.

Ірина Геращенко звернула увагу, що досі немає офіційної реакції Зеленського на санкції США проти Коломойського.

«Тиждень минув з тих пір, але немає жодної реакції Банкової. Тільки щось недолуге і розмите від Мендель. Це все несерйозно, і очевидно, що в першу чергу потрібна реакція. Навіть в такому контексті поглиблення діалогу із США дуже важлива довіра. Довіра може бути між двома президентами, між двома адміністраціями в чесності і в реакції на такі важливі сигналі, які посилає американська сторона», – наголосила представниця «Європейської Солідарності».
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author