nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

У Зеленського ще більше погіршили відносини України і США – Іонова

Заява народного депутата Олександра Дубінського, який нещодавно був виключений зі «Слуги Народу», про причетність Офісу президента Зеленського до розповсюдження «плівок Деркача» стане ще одним фактором погіршення і так непростих взаємовідносин нинішньої влади та Сполучених Штатів Америки. Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова в ефірі телеканалу «Прямий».

«Ми знову констатуємо, що страждає імідж держави. Ми бачимо, які зараз і так непрості відносини, і досі немає телефонної розмови між президентом Байденом і президентом Зеленським. І зараз це ще більше погіршить ситуацію», – прокоментувала депутатка заяву депутата Дубунського.

«Але це все є правда. Бо я так само є свідком і пам’ятаю як керівник фракції «Слуга народу» і депутати наполягали і бігали, щоб швидко зареєструвати ТСК. Ми також пам’ятаємо, що проросійського агента Деркача теж прокоментував і президент Зеленський», – підкреслила вона.

«Ці всі некомпетентні люди не розуміють наскільки вони завдають шкоди державі, руйнують довіру між стратегічними партнерами. І відновити це все буде надзвичайно важко», – наголосила представниця «Європейської Солідарності».

При цьому вона зазначила, що депутати президентської фракції не поспішали провести розслідування, коли сталася ситуація зі зривом операції по «вагнерівцям», не ставлять на голосування і створення ТСК по справі Шеремета.

«Але те, що стосується Порошенка – все дуже швидко вирішується і дуже швидко коментується», – зазначила Марія Іонова.

«Позиція «Європейської Солідарності» – що це просто надзвичайно шкодить зовнішній політиці нашої країни. І я собі навіть уявити не можу,) які будуть наслідки», – підкреслила депутатка.

При цьому вона зауважила, що правоохоронні органи не розпочинають кримінальних справ ані проти Медведчука, ані проти Деркача, які визнані російськими агентами.

За її словами, окрім заяви депутата Дубінського є і непрямі підтвердження правдивості його слів. «Чому тоді говорять, що після цих «плівок» під контроль Деркача був відданий «Енергоатом»? Це така плата Зеленського була за ці плівки?», – зауважила Марія Іонова.

«Не потрібно Зеленському мститися Порошенкові. Тому що перш за все він так мститься своїй державі. І не розуміє стратегічні і дуже довготривалі наслідки, які можуть бути для міжнародної співпраці нашої країни», – резюмувала представниця «Європейської Солідарності».
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author