nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ще 30 кисневих концентраторів від Порошенка відправлені в українські лікарні

Ще одна партія з 30 кисневих концентраторів відправлена в українські лікарні від Фонду Порошенка та волонтерів. Кожен прилад може одночасно забезпечувати кисневу підтримку для двох пацієнтів. Концентратори доставлять у Вінницьку, Донецьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Одеську, Рівненську, Сумську та Черкаську області.

«Рік тому весь світ виявися неготовим до страшної біди. До пандемії, яка вже забрала життя сотень тисяч, якщо не мільйонів людей. Але за цей рік світ пройшов величезну дистанцію. В усіх цивілізованих країнах вибудувана глибоко ешелонована оборона, яка здатна дати відсіч – і через тести, і через вакцини, через захист лікарів, і через новітнє обладнання, і через ліжка, облаштовані киснем, і через багато-багато інших речей», – згадує Порошенко.

За його словами, Україна, попри бравурні заяви влади про «чемпіонство у боротьбі з коронавірусом», виявилася неготовою до епідемії. Порошенко зауважив, що наразі в Україні повну дозу щеплення отримала лише одна людина, а темпи вакцинації вкрай низькі.

«10-15 тисяч кожного дня захворює. Держава – безпорадна. Влада – безпорадна. Міністр, прем`єр, президент Зеленський – безпорадні», – констатує Порошенко.

«Ми пропонували владі: зберіть РНБО, імплементуйте наш антиковідний план, врешті-решт завезіть вакцину. Коли ви намагаєтеся зробити дискусію, чи потрібне вакцинування чи ні, скажіть людям правду – у вас немає вакцини», – зауважує Петро Порошенко.

Він наголосив, що зараз найбільша біда – це брак кисню для хворих на коронавірус. «Є таке порівняння «потребує як повітря». Той, хто сьогодні госпіталізований – а їх 4-5 тисяч за добу – вони просто потребують права дихати», – говорить Петро Порошенко.

«Ми передаємо чергову партію кисневих концентраторів. Ми дуже сподіваємося, що ці кисневі концентратори вже із завтрашнього дня почнуть рятувати життя людей», – зазначає лідер «Європейської Солідарності».

«Ми не можемо бути байдужими. Так як у 2014 -му ми не були байдужими і влилися в рух волонтерів і добровольців. Так як рік тому ми робили все можливе для того, щоб привезти, як у 2014- му бронежилети, так зараз це були захисні костюми, апарати штучної вентиляції легень, апарати найсучаснішої цифрової рентген діагностики», – зазначив п’ятий Президент.

«Ми маємо об’єднатися, ми маємо бути разом, ми маємо допомагати один одному, як ми це робили ці сім років. І ми точно переможемо», – переконаний Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author