nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Яна Зінкевич: медична система за рік не просунулась ні на міліметр у підготовці до пандемії

Влада не спромоглася за рік підготувати медичну систему до андемії. Про це у Facebook пише народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич.

«Другу добу ми спостерігаємо жахливу статистику: кількість померлих від коронавірусу зросла вдвічі у порівнянні навіть з минулим тижнем. За 23 березня в Україні встановлено сумний рекорд – 333 померлих, за 24 березня – 342 померлих. Це найбільша кількість тих, хто загинув від коронавірусу з початку пандемії», – пише представниця «Європейської Солідарності».

«Жахає те, що показники смертей «стрибнули» вгору саме у «розпал» вакцинації. Медична система України за рік не просунулась ні на міліметр у підготовці до пандемії», – констатує Зінкевич.

«За рік лікарні не були забезпечені належними запасами кисневих концентраторів. Через брак цих речей люди задихаються в прямому сенсі. Їм нічим дихати. За цілий рік пандемії, розпоряджаючись велетенським бюджетом, МОЗ не зміг забезпечити лікарні киснем, добре знаючи про цю проблему – це свідчить про вкрай непрофесійне управління та кричущу халатність і байдужість до життя українців. За плечима Зеленського та Степанова – страшне кладовище померлих пацієнтів, які могли б жити, якби вчасно отримали вакцину», – зауважує народна депутатка.

«В реальності ситуація виглядає ще трагічніше: зашельмований «зеленою владою» Порошенко передає десятки концентраторів та інших розхідників в лікарні в усіх куточках України. Волонтери та небайдужі громадяни взялися за роботу, яку зобов`язана була виконати влада. Сподіватимемось, що наслідки за дії не змусять винуватців трагедії довго чекати», – резюмує Яна Зінкевич.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author