nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Вагнергейт: Зеленський незаконно прийняв звіт РНБО щодо оцінки розвідки

Президент Володимир Зеленський порушив закон про РНБО, видавши указ про прийняття звіту розвідки без запрошення на засідання низки членів Ради нацбезпеки.

Про це написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов у Facebook.

"Володимир Зеленський видав указ "Про результати проведення огляду розвідувальних органів України". Резонансна подія - вкрай важливо, яку оцінку отримала зрада в Офісі президента, в результаті якої були провалені відразу три операції ГУР, включаючи провал затримання російських терористів "вагнерівців", - написав він.

За його словами, контроль в даному випадку можливий тільки парламентський.

"Депутати з правом допуску до держтаємниці повинні розслідувати такого роду події. До складу РНБО сам Зеленський ввів цілу низку державних діячів", - зазначив журналіст.

Він заявив, що частина складу РНБО не були ознайомлена зі звітом.

"Це було зроблено навмисно - адже засідання РНБО з даного приводу не оголошували і повідомлення для ЗМІ не робилися. Спеціально, щоб багато членів РНБО не змогли взяти участь в засіданні", - додав Бутусов.

У якості причини він зазначив, що Офіс президента вирішив приховати від багатьох членів РНБО реальний стан в сфері розвідки та приховати провали.

"При цьому хочуть приховати від народу той факт, що багато членів РНБО за звіт по розвідці не голосували. Це пряме порушення закону про РНБО. Це обурливо в зв'язку з колосальними провалами в в розвідці, які допустив Офіс президента. Явна спроба приховати сліди злочину", - заявив журналіст.

Бутусов додав, що ОПУ "зобов'язаний негайно дати офіційні роз'яснення, з чим пов'язано приховування звіту від членів РНБО і хто несе відповідальність за ці антидержавні рішення".
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author