nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Є тенденція до ескалації обстановки, - Єрмак про ситуацію на Донбасі

Україна у рамках Тристоронньої контактної групи і на рівні політичних радників країн "Нормандської четвірки" підтверджує свою прихильність домовленостям від 22 липня 2020 року про введення режиму припинення вогню на Донбасі.

Про це заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, інформує Інтерфакс-Україна.

"На минулій відеоконференції політичних радників "нормандського формату", яка пройшла 18 березня, ми закликали негайно скликати - у будь-який час, у будь-якому форматі - позачергове засідання підгрупи ТКГ з безпеки, на якому сторони підтвердили б, що є готовність до повернення до повноцінного режиму припинення вогню", - сказав Єрмак.

Глава Офісу президента України повідомив, що російська сторона "відмовилася від участі в позачерговому засіданні підгрупи з безпеки, у свою чергу, українська сторона подала документи, що підтверджують цей факт”.

За словами Єрмака, поки не можна говорити про те, що перемир'я зірвалося, "але є тенденція до ескалації обстановки унаслідок озброєних провокацій з боку незаконних озброєних формувань ОРДЛО, на які Україна вимушена точково відповідати".

Він також додав, що "більшість смертей українських військових останнім часом відбувалося унаслідок роботи в ОРДЛО снайперів, за що має бути введена відповідальність".
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author