nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

2014-го українська дипломатія зробила неможливе - Яценюк у річницю історичної резолюції ГА ООН

Саме сьогодні виповнюється сім років, як Генеральна Асамблея ООН проголосувала першу історичну резолюцію на захист територіальної цілісності України, нагадав він: «Сотня держав світу виступила на захист України проти дій російських окупантів».

Ця резолюція, за словами Арсенія Яценюка, стала початком всієї системи важливих актів ООН на підтримку нашого суверенітету і безпеки.

У перші місяці 2014 року українська дипломатія зробила неможливе, підкреслив він: «Це була віддана, енергійна, сповнена великого завзяття робота».

«Наш уряд мобілізував сили. Ми розпочали очищення дипломатичної служби від зрадників і агентів. Ми здобули небачену світову солідарність», - написав лідер НФ.

Він подякував усім українським дипломатам, які взяли на себе керівництво МЗС у березні 2014 року: «Вони не лише першими захистили Україну, але й відкрили двері для свіжого повітря в старих радянських кабінетах».

«Упевнений, що великий дух, який продемонстрували наші дипломати в той час, обов’язково повернеться на Михайлівську площу. Цей дух повернеться і на Банкову, і на Грушевського», - наголосив Арсеній Яценюк.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author