nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Весь світ називає Путіна вбивцею, окрім Зеленського – Герасимов про загибель 4-х українських воїнів

Президент Зеленський має негайно зібрати РНБО через різке загострення ситуації на фронті і загибель чотирьох українських воїнів. Про це в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера» заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов. Він зауважив, що Зеленський у своєму зверненні так і не спромігся назвати винних у загибелі бійців.

«4 захисники України загинули! Це велика трагедія. 20 – з початку року. Це велика трагедія. Це вам відповідь країни-агресора на відведення військ, на заборону аеророзвідки, на те, що не швидко реагують і не подавляють ті точки вогневі, де стріляють по нашим», – вважає Артур Герасимов.

«Подивився звернення Зеленського. Ви там побачили, що винна країна-агресор? Я – ні. Весь світ називає Путіна вбивцею, а Зеленський оминає цю тематику», – констатує Артур Герасимов.

«Це серйозна ескалація на фронті, серйозна загроза нашій національній безпеці і обороні. Ви там побачили хоча б слово, що терміново треба зібрати РНБО? Що, Зеленський вважає, що це не питання нацбезпеки? Опозиція вимагає терміново зібрати РНБО», – наголосив Артур Герасимов.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author