nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Половина фракції "Голос" вимагає перевиборів керівництва партії

10 народних депутатів фракції "Голос" оприлюднили заяву, в якому закликають скликати з’їзд партії, щоб обрати нове керівництво.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на текст заяви.

Підписали заяву 10 депутатів фракції – Соломія Бобровська, Роман Лозинський, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Ярослав Юрчишин, Галина Васильченко, Андрій Шараскін, Наталя Піпа, Юлія Клименко.

"Ми розчаровані відмовою керівництва партії та фракції підписувати постанову про звільнення Генерального прокурора Ірини Венедіктової, попри те, що більшість представників фракції вважають її роботу провальною. Ми засуджуємо ведення керівництвом партії та фракції підкилимних переговорів про входження до коаліції з партією влади. Ми не бачимо себе в коаліції з політичною силою, яка покриває Татарова та Степанова, призначає Шкарлета, кидає за грати політв'язнів, провалила вакцинацію та вірить у мирні наміри Росії. Така коаліція неприпустима", - йдеться у заяві.

Там вважають, що останній з’їзд партії "через тиск керівництва партії із численними порушеннями та без проведення конференцій територіальних осередків"

Для оздоровлення ситуації в партії нардепи закликали місцеві осередки терміново ініціювати проведення з'їзду, на якому:
напрацювати та затвердити демократичні зміни до статуту партії;
провести нові прозорі й чесні вибори керівництва партії, які дадуть можливість перезапустити роботу партії та фракції "Голос".

Після оголошення попередження нардепу Ярославу Юрчишину та новин про можливість виключення його з партії "Голос", той розповів, що інше крило політсили, зокрема - лідер фракції Кіра Рудик та Ярослав Железняк домовляються з Офісом президента.

Юрчишин заявив, що керівництво політичної партії "Голос" попередило шістьох членів про можливе виключення зі складу політсили.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author