nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Марія Іонова: на Донеччині важливо працювати з молоддю та підтримувати проукраїнську спільноту

Низька явка на довиборах у 50-му окрузі свідчить про недовіру людей на Донеччині до влади. Про це сказала народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова. Вона подякувала всім, хто підтримав кандидатку від «ЄС», дитячого кардіохірурга Юлію Кузьменко.

«Я вважаю, що результат у 50-му окрузі для нашої команди є дуже хорошим. Ми пишаємося цією спільною роботою. Це були вибори складні, напружені, але неймовірно цікаві і дуже корисні. В першу чергу я дуже дякую Юлії, яка була постійно онлайн, була присутня з нами серцем при кожній зустрічі, дуже вболівала. Майже 7% це достойний результат. Ми провели цю кампанію чесно, дуже відверто спілкуючись з людьми», – наголосила Іонова.

«Я так само вдячна і ветеранським організаціям, волонтерським організаціям, які підтримували тут Юлю. Особливо теплі слова, звичайно нашій команді, на чолі з Петром Олексійовичем, Андрію Антоненку «Ріффу», довіреним особам, журналістам, нашим партійцям, які приїхали і спостерігали за ходом виборів, щоб голоси не були вкрадені. «Солідарній Молоді», яка теж приїжджала і активно агітувала», – зазначає Марія Іонова.

«Явка дійсно була дуже низька, але це означає, що люди розчаровані у владі, вони не бачать те, що красиво показували картинки, відео. Голоси підраховані вже, є вже протоколи на руках. Ми були здивовані такою маніпуляцією, особливо «Слуг народу», які зробили такі вкиди, і насправді в них 2%, але вони вирішили показати, що в них 3% і вони вкинули 337 голосів, а це дуже легко зараз вираховується», – зауважила Іонова.

«Ми налаштовані на подальшу роботу. Ми її не завершуємо, ми її продовжуємо. На Донеччині завжди не просто проводити вибори. Тому важливо працювати тут з молоддю, із свідомими патріотичними, проукраїнськими колами, згуртувати нашого українського виборця. Я вперше очолювала штаб, але я щаслива, що у нас була така сильна команда – і тут, на місцях спільно з ветеранами і волонтерами, іншими громадськими організаціями, і звичайно з інших областей та з Києва», – говорить Марія Іонова.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author