nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Україна закликала Велику Британію подвоїти всебічне стримування РФ

Міністр оборони України Андрій Таран обговорив з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом загострення ситуації на Донбасі та поблизу українського кордону.

Про це повідомила пресслужба Міноборони України.

Таран розповів Веллесу про розвиток безпекової ситуації на лінії розмежування із тимчасово окупованими територіями та навколо кордонів нашої держави.

Зазначається, що він акцентував увагу Бена Воллеса на конкретних фактах нарощення Російською Федерацією додаткових військових підрозділів з різних регіонів Росії поблизу українських кордонів.

"Ми говоримо про зростаючу агресивну поведінку Росії та, можливо, неминучу ескалацію. Високо цінуючи рішучу підтримку України з боку Великої Британії, ми просимо вас подвоїти пильність і всебічне стримування. Світове співтовариство повинно твердо утримати Росію в зоні міжнародного права", — наголосив Таран.

У свою чергу, Воллес підтвердив підтримку з боку Великої Британії суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичних прагнень України та запевнив, що Велика Британія продовжить участь у підготовці українських військовослужбовців та розвитку спроможностей Збройних Сил України.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author