nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Свободівці" вимагають перевиборів у Яремче та Надвірній

Політична партія ВО "Свобода" не визнає оголошені сьогодні, 4 квітня 2021 року, результати проміжних виборів до Верховної Ради на окрузі №87.

З такою заявою виступив провідник "свободівців" Олег Тягнибок, передає Еспресо.TV.

"Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вважає оголошені результати проміжних виборів до Верховної Ради України у Надвірнянському окрузі № 87 сфальшованими. Брудна виборча кампанія опонентів не надала їм остаточної перемоги. Ставленики олігархів Шевченко і Вірастюк, незважаючи на мільйонні ресурси, підкуп виборців, кампанію очорнення та численні порушення виборчого законодавства на дільницях, не змогли отримати перемогу. Для отримання потрібного їхнім господарям результату вони вдалися до застосування адмінресурсу і прямого тиску народних депутатів партії "Слуга народу" та партії "За майбутнє" на членів окружної виборчої комісії", - розповів політик.

На його думку, події в окрузі №87 "повернули українців у часи режиму Януковича, але навіть тоді на Прикарпатті не було такого виборчого свавілля".

"Сьогодні вся Україна стала свідком відпрацювання сценарію проведення наступних парламентських виборів з метою закріплення зеленої антиукраїнської влади", - наголосив Тягнибок.

"Враховуючи викладене, результати довиборів до Верховної Ради України на 87-му окрузі не визнаємо і вимагаємо провести перевибори, а винних у фальсифікації та зриві волевиявлення громади Прикарпаття - притягнути до відповідальності згідно з чинним законодавством", - підсумував Олег Тягнибок.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author