nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Микола Княжицький: Те, що відбулося на Івано- Франківщині - це не вибори

Пряме втручання президента Володимира Зеленського та його команди у виборчий процес на 87 окрузі в Івано-Франківській області нагадує підходи Віктора й Олександра Януковичів.

Про це народний депутат України Микола Княжицький заявив у неділю, 4 квітня 2021 року, після оприлюднення Центральною виборчою комісією підсумків опрацювання 100% дільничих протоколів з цього округу, передає Еспресо.TV.

"Те, що відбулося на Івано- Франківщині - не вибори. Підтримав Зеленський перед виборами незаконно одного з кандидатів, послав СБУ, депутатів і пробують призначити депутата. Навіщо вибори? Просте рішення!", - звернув увагу політик.

"От до чого СБУ до виборів? Яких шпигунів вони шукали вночі у мішках з бюлетенями?", - зазначив Княжицький, додавши при цьому, що "поліція чомусь не захотіла втручатися у роботу ОВК на Франківщині".

Точно так, наголосив Микола Княжицький, свого часу діяли батько й син Януковичі, нехтуючи задля досягнення особистих і політичних цілей чинним законодавство та покладаючись на "молоде "ближнє коло".

"Янукович просто хотів стати найбагатшим царем. Навколо нього були різні люди. Ті, які хотіли впливати на країну через недосконалі закони і ті, кому плювати було на закони, як от його сину Олександру. Власне другі і підвели його під монастир.

Зеленський зрозумів, що закони йому не потрібні. Діяти за законами довго, ризиковано і складно. До того ж непопулярно. А от указом президента ввести санкції (без жодного закону!) проти якихось злодіїв - ефективно. Яка різниця, що це немає жодних наслідків ? Або що у санкції хтось з оточення просто міг вписати конкурента? Я цар! Хочу страчую, хочу милую! І людям подобається!
Так, так - подобається. Але люди крім видовищ хочуть хліба ! А звідки він з'явиться?", - пояснив Княжицький.

Проте, на думку нардепа, зупинити подальший розвиток в Україін сценарію 2010-2014 років можливо.

"Ми маємо зробити все, щоб стати всеж таки нормальною демократичною державою. З такими неправовими підходами Зеленський точно завершить погано. Це його вибір. Але і розвиток суспільства, країни знову загальмує на радість ворогам", - підсумував Микола Княжицький.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author