nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Мого ув'язнення хотіли люди, яких об'єднує ідея того, що України не має існувати як такої"

"Серед тих, хто найбільш гучно вимагав мене ув'язнити протягом останнього часу, були телеканали Медведчука, партія Віктора Медведчука (вони навіть письмово зверталися до голови Нацполіції всією фракцією з вимогою повідомити мені підозру за статтею, яка передбачає довічне ув'язнення), деякі проросійські "слуги народу", – насправді різні люди, яких об'єднує одне – ідея того, що України не має існувати як такої. Це все проросійські елементи, які нині діють проти інтересів України", – зазначив Стерненко у відповідь на запитання ведучого Миколи Княжицького щодо того, ким є ті люди, які так прагнули його ув'язнення.

Активіст наголосив, що його позиція є жорстко антиросійською від 2014 року, з часу нападу Російської Федерації на Україну, і зауважив, що саме в цій площині варто шукати мотивів тих, хто хоче його ув'язнення.

Стерненко також нагадав, як колишній заступник президента Януковича Андрій Портнов на одному з телеканалів казав, мовляв, "Стерненка необхідно ув’язнити, щоб дати сигнал всім іншим активістам, що всіх їх будуть ув’язнювати".

"Можливо, вони таким чином намагаються почати серйозні репресії, наступ на громадянське суспільство. Однак, як ми бачимо, жорстка суспільна реакція точно не дозволить їм це зробити. Бо ми не Росія і не Білорусь", – наголосив Стерненко.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author