nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Притула: Заява Рудик про Порошенка як ворога завдала партії не менше шкоди, ніж відхід Вакарчука

Сергій Притула, який донедавна входив до складу керівництва партії Голос, розкритикував заяву лідера цієї політсили Кіри Рудик про те, що експрезидент і глава Європейської солідарності Петро Порошенко є для неї «більшим ворогом», ніж чинний президент Володимир Зеленський.

Про це він заявив в інтерв'ю Радіо НВ.

"Після цієї заяви, абсолютно не продуманої, протистояння [між двома партіями] як такого вже й немає, тому що велика кількість людей, які займали нейтральну позицію між Голосом і ЄС, чітко визначилися. І ця заява, насправді, нанесла партії шкоди не менше, ніж складання Святославом Івановичем [Вакарчуком] депутатського мандата. Тому це два основних тригери, які працюють на те, щоб висловлювати якусь тотальну критику в бік Голосу", — прокоментував політик заяву Рудик, яку вона зробила в серпні 2020 року.

Зараз партія "Голос" переживає внутрішню кризу, що виникла в березні 2021 року, після того як шість депутатів — Соломія Бобровська, Роман Лозинський, Ярослав Юрчишин, Олександра Устінова, Ольга Стефанишина та Володимир Цабаль — отримали від політради Голосу попередження за голосування в унісон з монобільшістю: вони підтримали скерування законопроєкту до Конституційного суду про розширення повноважень президента з призначення глав НАБУ і ДБР.

У пресслужбі партії заявили, що голосування за "провладний" законопроєкт № 5133 є "порушенням послідовності позиції партії" і "політичною підтримкою атаки на антикорупційні органи", а також, що в цьому році не було рішень про виключення когось з лав партії.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author