nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

На Півдні України посилюють сепаратистські настрої – Чийгоз

Народний депутат від “Європейської солідарності“ Ахтем Чийгоз вважає, що у південних областях України посилюються сепаратистські настрої.

Про це політик повідомив у програмі “Вечір з Миколою Княжицьким” на Еспресо.TV.

“Коли ми говоримо про Південь, мова не лише про військову підготовку Росії. На мій погляд, мешканці південних регіонів України мають проросійській погляди. Я вчора дивився сюжет, що спецпризначенці СБУ в в порожньому будинку відпрацьовували захоплення терористів. І це в порожньому будинку. Зараз на Півдні є небезпечні для нашої держави особистості. Це і мери деяких міст, і громадські активісти, які серед населення проводять проросійську роботу. І тому, я гадаю, що СБУ варто було по цим “мішеням” відпрацьовувати спецоперації”, – зазначив нардеп.

Чийгоз наголосив, що загроза сепаратизму на Півдні України цілком реальна і потрібно зараз проводити роботу над помилками, яких ми припускалися до 2014 року.

“Я дуже часто буваю на Півдні й кожного разу в мене важке відчуття, що там дуже мало України. І це дуже схоже на Крим перед окупацією. Не можна казати про всіх українців, проте є такі лідери думок, що виступають каталізаторами цих проросійських процесів. Аналогій з Кримом дуже багато”, – повідомив політик.

Нардеп також зауважив, що спецслужби працюють не дуже добре й не застосовують превентивних заходів для попередження критичних ситуацій.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author