nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Зеленський не помітив, як Кремль загнав його в безвихідь - Безсмертний

Президент України Володимир Зеленський та його команда не розуміють всієї трагічності ситуації, що нині склалася на фронті та на кордоні з Росією.

З такою заявою політик, дипломат, надзвичайний і повноважний посол Роман Безсмертний заявив в програмі "Студія Захід" з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

Як наголосив Безсмертний, керівництво держави і, насамперед, президент не наразі не адекватно оцінюють стан справ і рівень загрози й не адекватно реагують. Це, за його словами, випливає як з відсутності з їхнього боку необхідних рішень, так і зі висловлених Зеленським сподівань насамперед на дипломатичну і санкційну допомогу від Заходу.

"Це виглядає як неадекватність. Пішов вже восьмий рік війни, а вони не розуміють, що українське суспільство, українська армія навчилися протистояти ворогу. Вони розуміють, хто цей ворог, і вони готові відбивати агресію цього ворога", - сказав дипломат.
Натомість Банкова, наголосив Роман Безсмертний, так чітко і ясно не мислить.

"Для Кремля, насправді, ситуація агресії проти України - це питання його, Кремля, життя. Тому мене дивує, коли Банкова просто не усвідомлює трагічності ситуації, в якій вона знаходиться", - зазначив політик.

"Якщо взяти на сьогоднішній день внутрішній контур, зовнішній контур, економічну складову, то тут скрізь Кремлем створено напруження, в якому політичне керівництво України поставлено в таку ситуацію, що воно перебуває ніби в безвиході. Але ця безвихідь - це наслідок власної політичної позиції, це наслідок власної нефаховості, це наслідок відсутності серйозного аналізу і активних дій, які б носили превентивний характер", - пояснив Роман Безсмертний.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author