nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Стерненко: перед парламентськими виборами Зеленський пропонував мені очолити одеське СБУ

Активіст Сергій Стерненко стверджує, що перед виборами до Верховної Ради у 2019 році новообраний президент Володимир Зеленський особисто з ним зустрічався та пропонував очолити СБУ в Одесі.

Про це активіст Сергій Стерненко заявив у інтерв'ю "Буквам".

У ході інтерв'ю журналіст запитав активіста, чи тому справді пропонували посаду.

Стерненко зауважив, що така пропозиція справді мала місце, додавши, що не президент Володимир Зеленский заперечував факт такої розмови, а його прессектретар Юлія Мендель.

"Це заперечувала Юлія Мендель, його прессекретарка. Хоча на тій зустрічі її не було. Були Андрій Богдан, голова СБУ Іван Баканов, сам Зеленський. Не згадаю, чи ще хтось був із посадовців. Також було щонайменше 8 свідків цієї розмови, однак, окрім Масі Найєма, я інших прізвищ назвати не можу – адже ці люди не афішували цю зустріч, тож це було б не зовсім коректно", - відповів Стерненко.

За його словами, Зеленський висунув йому пропозицю очолити одеське СБУ перед парламентськими виборами.

Водночас Сергій Стерненко наголосив, що глава СБУ Іван Баканов тоді зауважив на необхідності розслідувати напади на активіста,

"Баканов кивав головою. І потім Зеленський у мене запитав, чи є в мене охорона. А потім сказав приблизно таке: “Може, не будемо так витрачатися на охорону? Підеш на роботу в СБУ головним по Одесі? Будеш допомагати країні. Ти ж проти Росії борешся”. Я був спантеличений і одразу відповіді не дав. Зеленський запропонував Баканову зі мною про це поговорити, я обіцяв подумати. Але далі цього справа не пішла. Не хочу я працювати в СБУ", - розповів Сергій Стерненко.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author