nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Позиція Росії на переговорах з Україною розчарувала ЄС

Дослівно: "Ми шкодуємо, що відсутність політичної волі в одного з учасників (Тристоронньої контактної групи – ред.) продовжує перешкоджати будь-яким значущим обговоренням.

Розчаровує те, що Росія відмовляється брати щиру участь в обговоренні щодо поновлення зобов'язань з припинення вогню, і що, попри готовність, яку неодноразово демонструвала Україна, досі немає згоди щодо запровадження нових ділянок розведення, 19 нових зон розмінування або щодо повноцінної роботи КПВВ у Золотому та Щасті".

Деталі: У Євросоюзі закликали Росію "взяти на себе відповідальність як учасника ТКГ та сторони Мінських домовленостей, як і зобов'язання у рамках "нормандської четвірки" та виконувати положення, щодо яких вона зобов’язалася".

Окрім того, Європейський Союз засудив усі спроби нав'язати російські закони та норми населенню тимчасово окупованого Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Також було висловлено занепокоєння з приводу видачі Росією паспортів жителям ОРДЛО, як і повідомленнями щодо можливості використання військової сили Росією для захисту таких громадян.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author