nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Агент Кремля Галущенко зруйнує енергетику і поставить Україну на коліна перед Росією - Чорновол

Народна депутатка VIII скликання, журналістка Тетяна Чорновол заявила, що призначення міністром енергетики Германа Галущенка, якого США назвали агентом Кремля, поставить Україну на коліна перед Росією в енергетичній галузі.

Про це Чорновол сказала у програмі "Змістовно з Христиною Яцків" на Еспресо.TV.

"Призначення Германа Галущенка - це найбільший акт капітуляції за весь час президентства Володимира Зеленського. У своїй ролі в Україні Галущенко мало чим відрізняється від кума Путіна Віктора Медведчука. По суті, було би те саме, якби Медведчука призначили міністром енергетики", - сказала Чорновол.

Журналістка зауважила, що останній рік саме Герман Галущенко керував "Енергоатомом" і що саме він довів підприємство до банкрутства. За словами Чорновол, саме через Галущенка вперше за всю історію незалежності Україні бракувало електроенергії взимку і довелося купувати її в країни-агресора.

"Варто згадати і 2013 рік, коли Галущенко виконував велику місію в інтересах Російської Федерації. Він разом із Андрієм Деркачем, який визнаний Сполученими Штатами російським агентом, проводив спецоперацію щодо відмови України від диверсифікації постачання палива. На той момент на атомних станціях використовувалося російське паливо, але почалося випробовування американського. Саме вони зробили все можливе, щоб уряд Азарова відмовився від американського палива", - сказала Чорновол.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author