nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Щодо Медведчука є й інші кримінальні провадження – Венедіктова

Вона зазначила, що крім провадження за підозрою в державній зраді та у замаху на розграбування національних ресурсів в окупованому Криму, Офіс генпрокурора здійснює процесуальне керівництво і в інших кримінальних провадженнях щодо Медведчука, які внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань як за заявами журналістів та громадських активістів, так і за фактами, що знайдені правоохоронцями самостійно.

Говорячи про народного депутата фракції "ОПЗЖ" Тараса Козака, Венедіктова зазначила, що йому була відведена "роль пособника вчинення злочину — він виконував вказівки та доручення Медведчука, зокрема, щодо систематичного спілкування з представниками країни-агресора та здійснення обміну інформацією".

Венедіктова переконує, що всі оперативні заходи щодо Медведчука та Козака були санкціоновані судом і здійснювалися за встановленим законом порядком.

Також, говорячи про записи розмов Медведчука та Козака з вищим керівництвом Росії, Венедіктова зазначила, що "ідентичність голосів наших фігурантів підтверджено висновками експертизи".

У прес-службі ОГП повідомили, що Медведчука та Козака підозрюють у вчиненні державної зради та незакінченому замаху на розграбування національних цінностей на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111, ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 438 КК України).
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author