nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент Словаччини візьме участь у саміті "Кримської платформи"

Президент Словаччини Зузана Чапутова візьме участь у саміті міжнародної «Кримської платформи з деокупації півострова», який відбудеться 23 серпня у Києві.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Кулеба повідомив на спільній прес-конференції з главою МЗС Словаччини Іваном Корчоком у Братиславі.

Він розповів, що поінформував словацького колегу про ситуацію з переговорами у «нормандському форматі» і мінському процесі, а також про ескалацію ситуації Росією вздовж українсько-російського кордону та на окупованих територіях.

«Словаччина є однією з перших держав Європи і світу, яка продемонструвала свою солідарність з Україною у період нарощування Росією своєї присутності на кордоні в останні тижні. Ми дуже цінуємо це», - заявив Кулеба.

«Я хочу також подякувати окремо Словаччині і президенту Словаччини Зузані Чапутовій за її підтвердження участі в установчому саміті Кримської платформи, який відбудеться у серпні цього року у місті Києві. Ми ніколи не повинні забувати про український Крим, докладати максимальних зусиль для його неминучої деокупації», - наголосив Кулеба.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author