nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Зустріч Путіна з Байденом: у ТКГ прогнозують нове загострення на Донбасі

Представник окремих районів Донецької області в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Сергій Гармаш розповів, як пройшло засідання ТКГ 19 травня. Він не виключає, що у мінському переговорному процесі відбудуться зміни.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогоднішнє засідання ТКГ почалося з того, що глави місій України, Росії та ОБСЄ, з ініціативи Олексія Рєзнікова (Леонід Кравчук у відпустці), майже півтори години розмовляли в закритому режимі. Оскільки режим закритий, я не можу написати, про що була мова, але думаю, що в переговорному процесі будуть деякі зміни», – заявив Гармаш.

«Потім запросили «представників ОРДЛО» від Росії та все стало як завжди – кумедна демонстрація власної важливості «чиновників» двох донбаських «супердержав» на тлі самотньо нудьгуючого, в їх московській провінції, представника РФ Бориса Гризлова, який завжди з ними згоден», – зазначив Гармаш.

За його словами, з питань безпеки - ніяких особливих рухів немає.

«І, думаю, їх і не буде до зустрічі Путіна з Байденом, – ні в позитив, ні в негатив. Після цього саміту, я особисто, прогнозую загострення», – вважає Гармаш.

При цьому, він стверджує, що сьогодні під час переговорів був обнадійливий сигнал з питання відкриття двох КПВВ в Луганській області.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author