nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Зеленський створює державну олігархію за російським зразком", – Віталій Портников

"Не потрібні ніякі закони про олігархів – це ідіотизм. Якщо Зеленський хоче боротися з олігархами, щоб усунути загрозу Порошенка як людини, яка може потім після нього прийти до влади і провести енергійне і ефективне розслідування тих дій, які були здійснені нинішньою владою під час панування Зеленського, то це проблеми Зеленського. Я розумію, що йому потрібно убезпечити себе і зберегти все те, що він і його команда отримали від його президентства у ці тяжкі роки для України. Але, повторюю, якщо ми хочемо, щоб не було олігархів, просто потрібно, щоб ефективно діяло антимонопольне законодавство і антимонопольні органи. І все", – пояснив свою думку Віталій Портников.

Він наголошує: якщо Зеленський продовжить тут бути президентом, у нас з’являться державні олігархи, як це нині є в Росії: "Як от керівник "Роснафти" – Сечін, у якого є ціла державна компанія. Керівник "Газпрому" Міллер, у якого є ціла державна компанія. Колишній керівник "Роснано" Чубайс, у якого також є своя державна компанія.

"І ті державні компанії, вони ж обслуговують не державу, а своїх суперменеджерів, які, по суті, розпоряджаються державними мільярдами так, ніби це свої гроші", – додав Віталій Портников.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author