nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Лукашенко став на шлях повітряного піратства та державного тероризму - Клімкін

За його словами, затриманням Романа Протасевича, задля якого, через хибне повідомлення про замінування, у Мінську посадили літак рейсу Афіни - Вільнюс, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко остаточно перейшов "червону лінію".

"Лукашенко перейшов "червону лінію" моральності. Власне, він її давно перейшов, але зараз остаточно. Посадивши за допомогою винищувачів літак, на якому до Вільнюса прямував колишній редактор відомого своєю боротьбою проти режиму Лукашенка каналу NEXTA Протасевич, він став на шлях повітряного піратства та державного тероризму", - підкреслив Клімкін.

Він додав, що Лукашенко хоче торгуватися за свою шкіру, особисту безпеку та безпеку своїх активів.

"Путіну це теж вигідно: Лукашенко у нього в кишені та й з Байденом буде про що додатково поговорити. Реакція Заходу буде швидкою. Як публічна, так і непублічна, причому друга - жорсткішою. Дуже сподіваюся, що ми теж не чекатимемо чергової серії РНБО у п’ятницю. Якщо ми й тепер не приєднаємося до повного пакету санкцій США та ЄС щодо Лукашенка, то будемо виглядати безпринципними слабаками", - переконаний Клімкін.

На його думку, тепер українцям їздити до Білорусі небезпечно.

"Причому будь-яким чином. Лукашенко в глухому куті й невідомо, що йому спаде на думку, додаткових заручників чи фейкові замахи не слід виключати. Тепер Лукашенко здатен на що завгодно. А Україну, як країну вільних людей, він боїться і ненавидить", - зазначив Клімкін.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author