nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

КІРА РУДИК: УКРАЇНА МАЄ ПРОТИДІЯТИ ЕНЕРГЕТИЧНІЙ ЕКСПАНСІЇ РОСІЇ

Україна має докласти максимум зусиль, аби зупинити добудову російського газогону «Північний потік-2». Адже цей проект є прямою загрозою енергетичній безпеці України, зброєю Росії у гібридній війні і додатковим інструментом впливу на Європу. Про це заявила лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

Політикиня переконана, що українська влада мала приділяти значно більше уваги протидії Росії на енергетичному ринку, зокрема вести перемовини з президентом США щодо накладання санкцій на компанії, залучені до проекту газогону.

«У боротьбі з Росією, в тому числі в економічній та дипломатичній війні, немає дрібниць. І замість того, щоб послідовно переконувати нову адміністрацію Білого дому в необхідності санкцій проти енергетичних проектів Кремля, влада руйнувала принципи корпоративного управління у НАК «Нафтогаз», який послідовно боровся з «Газпромом», — заявила Рудик.

Вона наголосила, що партія «Голос» працюватиме над забезпеченням енергетичної незалежності країни.

«Безумовно, ми будемо переконувати наших союзників в Сполучених Штатах та Європі в необхідності позбутися енергетичної залежності від Кремля», — заявила Кіра Рудик.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author