nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Арсеній Яценюк: Україна має запровадити санкції щодо всього оточення Лукашенка

Наступним кроком української влади після закриття авіапростору для білоруських літаків має стати введення санкцій щодо всього оточення Олександра Лукашенка.

Про це заявив Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк в інтерв’ю телеканалу ТВA.

«Після останніх подій ми можемо сміливо сказати, що в нас до кордону більше двох тисяч кілометрів з Росією, з ворожою державою, ще додалася тисяча кілометрів кордону з Білоруссю, яка так само представляє загрозу для України. І розмови були про те, що, ви знаєте, Лукашенко не пропустить російські танки. Ну як Лукашенко не пропустить російські танки, якщо Лукашенко повністю залежний від Росії, якщо Росія управляє Білоруссю?», - зазначив Арсеній Яценюк.

Лідер «Народного фронту» наголосив, що Україна знаходиться перед дуже серйозними викликами.

«Рішення української влади про заборону перельотів і про заборону використання білоруськими літаками авіапростору я повністю підтримую. Це правильне рішення. Але цього недостатньо. По факту необхідно ввести санкції на все оточення Лукашенка», - сказав він.

Арсеній Яценюк нагадав, що нещодавно видання «Радіо свобода» опублікувало матеріал про «одного з посібників Лукашенка на прізвище Воробей». «Він є одним із ключових підрядників так званого «Великого будівництва» доріг в Україні. Він продає бітум і заробив 320 мільйонів гривень, українських грошей на торгівлі з Україною від імені диктатора Лукашенка. Тому запровадження санкцій – це друге», - підкреслив він.

«І третє – тут повинна бути відповідь всіх країн. Тому що в цій ситуації для України найбільша загроза. І Європа повинна це розуміти, і Америка повинна це розуміти. Це означає, що всі повинні об’єднатися і тиснути не на Лукашенка, не тільки на Лукашенка. Там є ключова фігура – це Путін, який покриває Лукашенка», - підсумував лідер «Народного фронту».
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author