nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Економічні санкції вдарять насамперед по білоруській стороні - Огризко

Ексміністр закордонних справ Володимир Огризко заявив, що економічні санкції проти Білорусі у першу чергу вдарять по ній, адже вона ввозить на територію України велику кількість продукції.

Про це він заявив в ефірі програми "Вердикт із Сергієм Руденко" на Еспресо.TV.

Так, Огризко прокоментував ситуацію з посадкою літака через повідомлення про вибуховий пристрій на борту та затримання засновника опозиційного телеграм-каналу Nexta Романа Протасевича.

"Це можна назвати актом державного тероризму. Це можна назвати грубим порушенням міжнародного цивільного права, просто міжнародного права. Але це ще, справді, прояв відчаю з боку Лукашенка. Тому що це ті самі посинілі руки, які тримаються до останнього за крісло президента, хоча він неодноразово заявив, що він цього робити не буде. Насправді він це робить і розуміє, що у нього іншого шляху, ніж репресії вже не залишилось", - заявив він.

За словами Огризка, з психологічної точки зору, Лукашенко це та людина, яка просто так владу не віддасть.

"Тому у білорусів попереду складний шлях. Але так чи інакше вічних диктаторів не буває. Я дуже вірю, що Білорусь і білоруський народ, як європейський народ і Білорусь як європейська держава свого часу приєднається до країн цивілізації", - зауважив він.

Ексміністр також прокоментував економічні санкції проти Білорусі.

"Насправді Білорусь більше ввозить в Україну, ніж Україна експортує. Тому економічні санкції вдарять насамперед по білоруській стороні. Насправді мені соромно, що Україна ввозить із Білорусі сільськогосподарську продукцію. Для мене, оці всі події - це хороший шанс переоцінити для влади те, що ми маємо сьогодні. Взяти голову в руки, як кажуть, і подивитися, де ми можемо справді незалежними поки що від Росії й Білорусі, як її союзника. І тоді від цього виграє лише Україна", - наголосив Огризко.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author