nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Німеччина і Франція повинні відповісти за окупацію Криму Росією - Данілов

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу після засідання Ради безпеки і оборони повідомив Секретар РНБО Олексій Данілов.

Він сказав, що доводиться розмовляти з потужними гравцями в Європі, які зацікавлені у співпраці з Російською Федерацією, і зокрема, в побудові газопроводу "Північний потік-2".

"Треба припиняти, скажімо так, недомовлені речі з цього приводу. Перш за все - це Німеччина і Франція, які є політичними та економічними партнерами РФ сьогодні. І нам це дуже неприємно, тому що саме ці дві країни в 2008 році відмовили в ПДЧ, коли майже все було готово, Грузії та Україні, і ми пам'ятаємо, що в 2008 році на Грузію напала РФ", - заявив Данілов.

"Після цього у нас є ситуація з окупованим Кримом та ін. Чи повинні за це нести якусь відповідальність Німеччина і Франція? Я вважаю, що повинні. Тому що знаєте, що, крім економічної вигоди, є і політичні речі, і якщо ви говорите про демократію, якщо ви говорите про свободу, якщо ви говорите, що ви цінуєте кожну країну, - це та ситуація, яка була на 1991 рік, коли домовилися, що ті межі, які є на 1991 рік, недоторканні, і сьогодні, коли одна країна все це порушує, і крім ситуації, коли вони говорять про якусь стурбованість, - ми вважаємо, що це занадто мало в сучасному демократичному світі", - підкреслив Данілов.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Грузiя, НАТО, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author