nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Зеленський іде кроками Путіна та Лукашенка. Він хоче стати єдиним олігархом в Україні", − Гео Лерос

Він переконаний, що у впровадженні закону про деолігархізацію Зеленський має особисті мотиви: "Мені здається, що фінальною метою цього закону є повна "зачистка" поля від потенційних конкурентів. Для Зеленського головний потенційний конкурент − це Петро Порошенко. І якщо подивитися критерії закону, то там має бути три збіги. Вони націлені на Порошенка – для того, щоб на наступних президентських виборах зачистити потенційно сильних конкурентів".

Гео Лерос зауважив, що закон, який пропонує Зеленський, є початком узурпації та диктатури: "Бо кожен олігарх, який зараз володіє великими телеканалами, в якийсь момент може потрапити до санкційного списку РНБО і його канал закриють. Тому люди, які володіють великими медіа, − вони в доволі хиткому положенні. Відтак великі телеканали не готові критикувати Зеленського, бо розуміють, що в один момент їх можуть закрити".

"Думаю, що в кінцевому варіанті єдиним олігархом в країні залишиться тільки Зеленський. Буде, як Лукашенко в Білорусі" – наголосив депутат.

"Хочу пояснити, чому більшість "Слуг народу" нічого не каже. У них створилася внутрішня інфраструктура. Усі знають, що вони отримують зарплату "в конвертах". А це дуже великі гроші. Пересічний депутат, який заходить у зал і натискає тільки зелену кнопку, отримує 20 тисяч доларів щомісяця. А заступник голови фракції отримує 50 тисяч доларів. Це шалені гроші, яких ніколи в житті ці люди не отримували і після депутатства не будуть отримувати…" – пояснив депутат поведінку колишніх однопартійців, які хоч і осуджують дії Зеленського, але роблять це не публічно.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author