nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

У суді по справі MH17 опублікували нові записи переговорів бойовиків "ДНР" про ЗРК "Бук" Детальніше

У суді в Нідерландах у справі про збитий літак рейсу MH17 у небі над Донбасом у 2014 році оприлюднено кілька нових записів перехоплених переговорів ватажків бойовиків "ДНР".

На перехоплених записах російські бойовики детально обговорюють транспортування зенітно-ракетної установки "Бук" окупованою територією Донбасу у день, коли вони збили малайзійський літак, пише BBC.

Зокрема, під час судового засідання прозвучали записи переговорів так званого голови розвідки "ДНР", російського генерала Сергія Дубінського (позивний "Хмурий") із замкомандира батальйону "Восток" т.зв. ДНР Олександра Семенова; переговори Дубінського і т.зв. міністра оборони "ДНР" Ігоря Гіркіна, переговори з Олегом Пулатовим (позивний "Гюрза"), який в 2014 році був т.зв. головою 2-го відділу "ГРУ ДНР", а також Леонідом Харченком (позивний "Кріт"), який був начальником "розвідувального батальйону" бойовиків.

Так, за сім годин до катастрофи Дубінський і Пулатов обговорювали відправлення "Бука" у бік села Первомайське Донецької області. Саме звідти, за версією Міжнародної слідчої групи (JIT), була пізніше запущена ракета, якою російські терористи збили "Боїнг" рейсу MH17.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author