nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Володимир Зеленський зустрівся з головою МЗС Італії

«Дякую Італії за підтримку України в багатьох напрямках, передусім суверенітету й територіальної цілісності нашої країни», – наголосив Володимир Зеленський.

Зі свого боку Луїджі Ді Майо запевнив у повній підтримці з боку Італії суверенітету й територіальної цілісності України.

Відбувся обмін думками з актуальних питань порядку денного в контексті найближчих міжнародних заходів, зокрема самітів країн «Групи семи» (G7) і НАТО.

Володимир Зеленський зазначив, що реалізація проекту «Північний потік – 2» є насамперед безпековим викликом для України та Європи.

«В інтересах енергетичної безпеки Європи – не допустити запуску «Північного потоку – 2», – переконаний він.

Окрема увага під час зустрічі була приділена питанням євроатлантичної та європейської інтеграції України.

Володимир Зеленський наголосив на важливості для нашої держави отримання Плану дій щодо членства в НАТО й висловив сподівання на підтримку Італією зусиль України на шляху до Альянсу.

Президент зазначив, що Україна віддана проведенню реформ у межах виконання Угоди про асоціацію з ЄС, а чітка європейська перспектива буде додатковим стимулом для побудови успішної країни.

Сторони обговорили розвиток політичного діалогу на найвищому рівні, зокрема участь керівництва Італійської Республіки в інавгураційному саміті Кримської платформи та заходах з нагоди 30-ї річниці незалежності України.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), НАТО, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author